„W każdym drzemie talent”. Wywiad z menadżerką Talenty FB

1980221_612426595511781_1062654929_oTworzenie do szuflady nie przynosi takiej satysfakcji, jak pokazanie swojego talentu innym. Wie o tym Maja Byrzykowska, znana również jako Adminka Norma – menadżerka popularnego fanpage Talenty FB, który lada moment przekroczy 27 tysięcy fanów.

M.Ś.: Dla kogo i jak długo istnieje fanpage Talenty FB?

M.B.: Fanpage powstał pod koniec listopada 2012 r. Strona poświęcona jest artystom oraz ich talentom. Udostępniamy na swojej stronie ich prace, żeby ludzie z innych części Polski oraz, jak zauważyłam – świata, mogli dzielić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami i krytyką.

M.Ś.: Gdyby ktoś chciał pochwalić się swoim talentem, co musi zrobić, a co go dyskwalifikuje? Jednym słowem: jakie są zasady współpracy z Talentami FB?

M.B.: Wystarczy wysłać swoje prace pod e-mail talenty.facebook@o2.pl a my ocenimy, czy praca się nadaje na stronę.

M.Ś.: Fanpage prezentuje umiejętności szeroko rozumianej sztuki. Jednak widać, że to prace malarskie stanowią większość. Skąd taki podział?

M.B.: Zastanawia mnie, dlaczego tak się dzieje. Otóż strona Talenty FB nie jest poświęcona tylko plastyce, ale praktycznie wszystkiemu związanemu z talentem. Talenty FB to prace plastyczne, rzeźba, fotografia, muzyka, robótki ręczne, poezja (wiersze, powieści, opowiadania itp.), grafika komputerowa. Pewnie jest tego więcej, więc, jeśli nie uwzględniłam czegoś, trzeba po prostu wysłać e-mail.

M.Ś.: Co daje facebookowiczom prezentacja własnych prac na Talentach FB?

M.B.: Oczywiście sławę. Ale również szersze grono odbiorców, fanów. (uśmiech)

1799150_610187992402308_731250044_oM.Ś.: Jak zaczęła się Twoja przygoda z Talentami FB? Jesteś od początku istnienia fanpage?

M.B.: Moja przygoda zaczęła się, gdy Talenty FB miały ok 16 tysięcy fanów. Zostałam adminką, a później menadżerką strony. To długa historia, nie będę zanudzać. (uśmiech)

M.Ś.: Kim jest Adminka Norma? Co robi na co dzień? Jakie są jej talenty?

M.B.: Adminka Norma to oczywiście ja. Mam na imię Maja – dla niewtajemniczonych. Na co dzień uczęszczam do liceum. W tym roku matura, potem studia fizjoterapeutyczne, jeśli się uda. Poza szkołą dużo biegam, ćwiczę, tańczę, no i, oczywiście, imprezuję oraz spotykam się z moja druga połówką. (uśmiech)

M.Ś.: Ilość lajków na fanpage, którym administrujesz wskazuje, że był on pomysłem trafionym i potrzebnym. Jaką miałabyś radę dla tych, którzy chcą, by ich profil był równie popularny?

M.B.: Polecam podsyłanie na PRIV swoich stron „ART”, które udostępnię.

M.Ś.: Przy tak ogromnym zainteresowaniu musisz mieć sporo pracy. Kto wspiera Cię w prowadzeniu Talentów FB?

M.B.: Oprócz mnie na stronie można znaleźć Andżelikę, Milenę oraz Anitę. Dziewczyny dodają prace podsyłane na e-mail.

M.Ś.: Czy Talenty FB są jedynym fanpagem, który prowadzisz? Gdzie jeszcze można spotkać Adminkę Normę?

1801378_596523847102056_654353504_oM.B.: Oczywiście, że nie. Prowadzę „Prosto, łatwo i jakże przyjemnie, czyli jak to jest zrobione”. Ale strona nie jest aż tak liczna jak talenty FB, ponieważ ma zaledwie 4 tysiące fanów. Posiadam jeszcze inne strony, ale nie są aż tak istotne jak te.

M.Ś.: Widziałaś już mnóstwo prac, talentów. Jaką miałabyś radę dla początkujących artystów, którzy chcieliby być zauważeni? Czy dziś, kiedy talenty ujawniają się z każdej strony, same umiejętności wystarczą?

M.B.: Przede wszystkim należy kierować się serduszkiem oraz tym, co podpowiada nam umysł. Można mieć talent, ale trzeba umieć go wykorzystać. Należy również brać pod uwagę krytykę, ponieważ to ona generalnie kształtuje naszą pracę i to, jakimi ludźmi się stajemy. A co najważniejsze: nigdy się nie poddawać! Codziennie dorysowywać kreskę, a uwierzcie – Wasze prace staną się doskonalsze. „Nie od razu zbudowano Rzym”. Pamiętajcie! Cierpliwość popłaca. W każdym drzemie talent, nieodkryty, ale jest. Powodzenia moje diamenciki. Wasza Norma. (uśmiech)

Zapraszamy na TALENTY FB

Reklamy
Otagowane , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: